×

200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Avantajı Evinizde yeni standartlar

XKAPAT
MENU
(+90) 5324253625
Pts - Cts: 09:30 - 18:00

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3 iş günü, Kapıda Ödemeli siparişiniz ise 7 İş günü içerisinde Kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Öncelikle iade işleminin başlatılması için üyelik girişi yaptıktan sonra Hesabım > iade talepleri kısmından iade talebinizi oluşturmanız gerekmektedir. 

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse By Safari 0 532 425 3625 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@bysafari.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

İade İçin ve İade Kargo Kodu almak için : 

bysafari.com dan ücretsiz kargo ile aldığınız  ürünleri kullanmamanız durumunda, teslim aldığınız kutu ve faturası ile birlikte etiketi kopartılmamış halde 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo (UPS) firması ile ücretsiz iade edebilirsiniz. İade Kargo Kodu almak için Hesabım Kısmından siparişler bölümüne giriş yaptıktan sonra iade etmek istediğiniz siparişin işlem ikonuna tıklayarak giriş yapınız ve ok işareti ile gösterilen ürün iade' ye tıklayarak (  ) sebeplerini açıklayarak talep açınız size en kısa zamanda çalışmakta olduğumuz UPS kargo ile iadenizi ücretsiz göndermeniz için Mail ve hesabım kısmınızdan iadenize gelen cevap ile birlikte iade kargo kodu gönderilecektir.

Eğer sipariş verirken kargo bedeli ödemiş iseniz, kargo ücreti iade edilmez.

NOT : 69 tl altı siparişleriniz tarafınıza yansıtılan kargo bedeli iade işlemlerinizde kesilerek kalan tutar hesabınıza iade edilmektedir.

Ürünü göndereceğiniz adres: Güvenevler Mahallesi 29052 Nolu Cadde Pınar Apt. No:9/1  Şehitkamil/Gaziantep

MNG kargo iade kodumuz :

Ürün elimize ulaştığı süreçten itibaren kontrolleri yapıldıktan sonra 7 gün içerisinde para iadeniz gerçekleşecektir.


ALICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Alıcı, Platform’da yer alan Sözleşme konusu Malın/Hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimat ve kargo bedeline ilişkin olarak Satıcı tarafından yüklenen ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. Alıcılar, Tüketici sıfatıyla talep ve şikayetlerini yukarıda yer alan Satıcı iletişim bilgilerine ve/veya Platform’un sağladığı kanallarla ulaştırabilirler. Alıcı, işbu Sözleşme'yi ve Ön Bilgilendirme Formunu elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce Satıcı tarafından Alıcı’ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen Mal/Hizmet'e ait temel özellikler, Mal/Hizmet'in vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat ile teslimat fiyatı bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur. Alıcı'nın, Sözleşme konusu Mal/Hizmet'i teslim almadan önce muayene etmeksizin? tahrip olmuş, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı Mal/Hizmeti kargo şirketinden teslim alması halinde sorumluluk tamamen kendisine aittir. Alıcı tarafından kargo şirketi görevlisinden teslim alınan Mal/Hizmet'in hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra Mal/Hizmet'in sorumluluğu ve hasarlar Alıcı'ya aittir. Mal/Hizmet'in tesliminden sonra Alıcı'ya ait kredi kartının Alıcı'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun Mal/Hizmet bedelini Satıcı'ya ödememesi halinde, Alıcı kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla Mal/Hizmet'i 3 (üç) gün içinde Satıcı'ya iade etmekle yükümlüdür. Bu halde teslimat giderleri Alıcı'ya aittir.

 

Siparişimdeki hediye ya da kampanyalı ürünleri iade edebilir miyim?

Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerde bu durum değişiklik göstermektedir.

Örneğin 2 Al 1 öde, 3 AL 2 öde, ikinci ürün %50 indirimli olduğu durumlarda, kampanyadan yararlanılarak alınan ürünlerin tamamı tarafımıza gönderilmelidir.

Şayet birikmiş PARA Puan  kullanmış iseniz; sadece ödediğiniz tutar size iade edilir. Kazanmış olduğunuz para puan iade edilmez.

 

Hangi durumlarda iade kabul edilmez

Herhangi bir şekilde kullanılmış, satılamayacak durumdaki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini iadesi kabul edilemez.

Faturasız gönderilmiş ürünlerin iadesi yapılmaz.

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde (Ziynet, altın ve gümüş kategorisindeki ürünler) iadesi kabul edilemez.

Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların iadesi kabul edilemez.

Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan malların iadesi, sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların iadesi kabul edilemez.

Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan malların iadesi kabul edilemez.

Taksitli ödemelerde iade nasıl gerçekleşir?

Taksitli satış ile aldığınız ürünün iadesi: Taksit adedine bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu uygulama bankalar tarafından belirlenmiştir.

 

İade ücretim hesabıma yansımadı. Ne yapmam gerekir?

Ücret iadesi. İade etmek istediğiniz ürün onay sürecinden geçtikten sonra gerçekleşir. İadenizin 14 gün içerisinde hesabınıza yansımadığı durumlarda, öncelikle bankanıza danışmanız önerilir.

 

ÜRÜN DEĞİŞİMİ

Değişim yapamazsınız. Ancak aldığınız ürünü ücretsiz kargo fırsatı ile iade ettikten sonra, bysafari.com dan almak istediğiniz ürün için yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

 

SİPARİŞİN İPTALİ

Sipariş durumunu henüz kargoya verildi durumunda değil ise  info@bysafari.com mail adresine mail iletebilirsiniz.


İade, Değişim Adresi :
Açık Adres : Güvenevler Mahallesi 29052 Nolu Cadde Pınar Apt. No:9/1  Şehitkamil/Gaziantep

Alıcı Adı: Bekir Sami Özçörekçi

Telefon: 0 532 425 36 25